Sdílet na Facebooku

Mapy Tuniska ke stažení i pro tisk

Velmi užitečnou věcí, která se vám bude určitě při cestě do cizí země hodit, jsou bezesporu mapy. Získáte tak představu co kde je, nebo se podle nich můžete i rovnou navigovat. Velmi dobrou volbou jsou online mapy velkých portálů například Seznam.cz má mapy.cz, Google má maps.google.com a Microsoft zase maps.live.com. Někteří k nim dokonce nabízí i různé kvalitní aplikace jak na desktop (poznámka Google Earth) pro mobil. Ne všude je ale internet dostupný, proto jsme se vám zde rozhodli nabídnout i pár jednodušších map ke stažení, které si můžete vytisknout nebo stáhnout do svého PC, notebooku, pda, mobilu atd. Věříme tedy, že vám těchto pár map bude při cestování po Tunisku hodně nápomocno.

Regionální mapa (400 x 538 px, 60 Kb) – První mapa ukazuje jednotlivé regiony v Tunisku a jejich správní střediska. Jednoduše řečeno takové Tuniské okresy a okresní města. Někdy se tento typ mapy nazývá i jako politická.


Turistická mapa (470 x 927 px, 93 Kb) – Další mapa je takovou jednoduchou turistickou mapu ukazující zjednodušeně celé Tunisko a jeho zajímavé turistické atrakce. I přes zjednodušení je tato mapa přesná a umístění měst přesně odpovídá realitě.

Turistická mapa

 

Auto mapa (1276 x 1618 px, 350 Kb) – Zjednodušená auto mapa zobrazují nejhustěji obydlený sever Tuniska a jeho hlavní dopravní tepny, které zde vedou. Kromě toho jsou na mapě zakresleny i hlavní hory, nížiny a řeky.

 

Politická mapa (470 x 715 px, 152 Kb) – Poslední čtvrtá mapa toho má hodně společného s tou první. Opět se tedy jedná o politickou mapu, na které jsou vyznačeny jednotlivé samosprávní regiony a města, která je spravují.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.