Sdílet na Facebooku

Tunisko – Afrika s pohostinností

Vítejte! Právě jste zavítali na stránky tunisko.ikn.cz, které jsou věnované této nádherné pro nás až možná exotické Africké zemi. Zemi, která může nabídnou spoustu netradičních zážitků, od jízdy na velbloudech, výletů do pouště až po bohatou kulturu a historii. Vždyť právě zde leželo bájné Kartágo – největší nepřítel Římské říše a jejich mocných legií. Dnes už je Tunisko regionem pro turisty vlídným a připraveným je pohostit jak nejlépe dovede. Právě v Tunisku poznáte tu pravou dobrou tvář islámu a Arabů. V Tunisku se nachází velký počet dobře vybavených hotelů včetně mnoha těch poskytující all-inclusive služby. Některé oblasti jako například ostrov Djerba jsou vyloženě vyhlášené jako doslova turistické ráje.

A stejně dobře je na tom i pevnina Tuniska, která zase často nabízí klidnou atmosféru pro rodiny s dětmi. Tunisko nabízí nesčetně přírodních krás. Ať už to jsou oázy, vádí nebo pouště. Třeba právě největší poušť světa Sahara. Navíc se jedná o ten nejkrásnější kus této pouště. Málo kdo totiž ví, že většina pouští je tvořena jen nevzhlednými kameny, ale právě v Tunisku nejčastěji narazíte na ony romantické vysoké duny zlatého písky.

Za redakci tohoto webu vám tedy návštěvu Tuniska můžeme jedině doporučit. Právě z toho důvodu vznikl i tento web, aby se vám pokusil poskytnout co nejvíce zajímavostí a důležitých informací o Tunisku.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.