Mapa Tunisko

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celého Tuniska z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv část, zákoutí nebo města Tuniska. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Mapy Tuniska ke stažení i pro tisk

Velmi užitečnou věcí, která se vám bude určitě při cestě do cizí země hodit, jsou bezesporu mapy. Získáte tak představu co kde je, nebo se podle nich můžete i rovnou navigovat. Velmi dobrou volbou jsou online mapy velkých portálů například Seznam.cz má mapy.cz, Google má maps.google.com a Microsoft zase maps.live.com. Někteří k nim dokonce nabízí i různé kvalitní aplikace jak na desktop (poznámka Google Earth) pro mobil. Ne všude je ale internet dostupný, proto jsme se vám zde rozhodli nabídnout i pár jednodušších map ke stažení, které si můžete vytisknout nebo stáhnout do svého PC, notebooku, pda, mobilu atd. Věříme tedy, že vám těchto pár map bude při cestování po Tunisku hodně nápomocno.

Regionální mapa (400 x 538 px, 60 Kb) – První mapa ukazuje jednotlivé regiony v Tunisku a jejich správní střediska. Jednoduše řečeno takové Tuniské okresy a okresní města. Někdy se tento typ mapy nazývá i jako politická.

Pokračování článku »